درباره کوبولد

شرکت Kobold یکی از شرکت های پیشرو بین المللی در زمینه مهندسی ابزاردقیق می باشد که در سال 1980 توسط آقای Klaus J. Kobold تاسیس شد این شرکت در زمینه تولید تجهیزات صنعتی اندازه گیری و کنترل شامل تجهیزات دبی ،سطح، فشار و دما و... فعالیت می کند. به عنوان متخصص در زمینه تجهیزات اندازه گیری و کنترل صنعتی، ما مجموعه ای جامع از خدمات و تجهیزات که می تواند در تاسیسات مختلف صنعتی در سراسر دنیا نصب و استفاده شود را به مشتریان خود ارائه می دهیم. این دستگاه ها در تقریبا تمام بخش های صنعت استفاده می شود. با استفاده از انواع روش های اندازه گیری در دسترس و تطابق سریع این روش ها با تکنولوژی های روز، این اطمینان حاصل می شود که نیازهای مربوط به هر کاربرد خاص که شاخه های مختلف صنعت ایجاب می کند، به طور کامل برآورده شوند. رشد قوی شرکت براساس افزایش در حال گسترش دامنه ارائه شده است و به دلیل پذیرش شرکت و محصولات آن در بازار جهانی است. رشد چشمگیر این شرکت بر پایه افزایش روز افزون رنج محصولات ارائه شده با کیفیت بالا در مارکت ابزار دقیق در سرتاسر دنیا می باشد.

اندازه گیری، کنترل و اتوماسیون با Kobold

راه حل های فنی ارائه شده ما می تواند به سرعت و به راحتی در طیف گسترده ای از سیستم های صنعتی ادغام شود و می تواند در بخش های صنعتی مختلف مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از تکنولوژی های مختلف برای ترانسمیتر ها، سنسور ها و آنالایزر های ما می توانند به راحتی به سیستم های مختلف متصل شود و توسط این سیستم ها نظارت شود. با توجه به اینترفیس های BUS شناخته شده بین المللی، ادغام به سیستم های مورد استفاده کنونی به طور مستقیم از کارخانه امکان پذیر است. علاوه بر این، ما یک تکنولوژی اندازه گیری و کنترل صنعتی کامل را ارائه می دهیم که اجازه می دهد فرایندهای مختلف را به صورت اتوماتیک و کاربردی اجرا کنیم. با توجه به تکنولوژی اندازه گیری و کنترل ما، فرایندهای صنعتی پیچیده می توانند به طور مطلوب اتوماتیک و با بالاترین الزامات سازگار شوند.


فلومتر، کنترل کننده فلو، نمایش دهنده و سنسورهای فلو

شرکتKobold به منظور اندازه گیری میزان فلو در کارخانه های صنعتی و یا تست ترکیب مایعات عبوری، مجموعه ای از سنسورهای فلو و فلومترمتر را تولید و ارائه می کند که می تواند در طیف وسیعی از محیط های کاری استفاده شود. با بکار گیری انواع مختلف مواد و اصول مختلف اندازه گیری فیزیکی، از این تجهیزات می توان برای طیف گسترده ای از مایعات، گازها، محلول ها، در دماها و فشار های گوناگون و نرخ های مختلف دبی استفاده کرد. بنابراین، راه حل مناسب برای هر کاربردی قابل ارائه می باشد.


نمایشگر سطح یا اندازه گیری مداوم

در حوزه اتوماسیون فرایندهای صنعتی، نظارت بر سطح مسئله مهمی برای مایعات و همچنین مواد جامد و بالک می باشد. سوئیچ های شناور و نمایشگرهای سطح Kobold با قابلیت اعتماد بالا در یک محدوده تحمل تعریف شده کار می کنند. نمایشگر ها و سنسورهای سطح را می توان بر طیف گسترده ای از مایعات و محیط منطبق کرد و همچنین می تواند از آن ها در محیط هایی با مایعات شدیدا آلوده استفاده کرد. داده های نمایشگرهای سطح می توانند به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش خوانده شوند، یا می توانند در سیستم های مختلف کنترل و نظارت با استفاده از یک مبدل اندازه گیری و یک رابط BUS، یکپارچه شوند. با توجه به انتخاب گسترده ای از دستگاه های اندازه گیری سطح و سوئیچ های سطح، نظارت و اندازه گیری سطوح می تواند در هر زمان و با قابلیت اعتماد بالا انجام شود.


دماسنج ها، سنسورهای دما و مانیتورینگ دما

کنترل دما در اتاق ها، سطوح و یا مایعات و گاز ها نقش مهمی در بسیاری از فرایندهای تولید دارد. Kobold انواع سنسورها و دستگاه های اندازه گیری دما را ارائه داده که امکان تعیین دقیق دما را فراهم می کند. با توجه به سوئیچ های دقیق دما، مدارهای کنترل شده با دما نیز می توانند به راحتی نصب و خودکار شوند. نمایشگر دما نیز می تواند هم بطور مستقیم از طریق دستگاه های نصب شده و هم به از طریق ترانسمیتر و اینترفیس در دستگاه های مدیریت مرکزی خوانده شود. به این ترتیب درجه حرارت مورد نظر پیوسته در نظر گرفته می شود.


فشار سنج، سنسور فشار و سوئیچ فشار

شرکتKobold به سرعت جایگاه خود را در زمینه و اندازه گیری و مانیتورینگ فشار نیروگاه ها پیدا کرده است. با توجه به قابلیت اطمینان بالا و خطای پایین تجهیزات فشار این شرکت، امروزه فشار سنج های گوناگونی از برند Kobold در انواع مختلفی از کارخانجات در سراسر دنیا استفاده می شوند. فشار سنج ها می توانند برای مانیتورینگ فشار و کنترل وابسته به فشار فرایندها مورد استفاده قرار گیرند. با توجه به سوئیچ های فشار مدرن، بسیاری از فرایندهای صنعتی می توانند با کنترل فشار، قابل کنترل و اتوماتیک شوند. این نه تنها به معنای بهینه سازی فرآیند است، بلکه در موارد بسیاری از سیستم ها ابزاری برای افزایش ایمنی می باشد، زیرا فشار بیش از حد در سیستم می تواند توسط دستگاه های اندازه گیری و سوئیچ های فشار تشخیص داده شود. فشار سنج ها و سنسورهای فشارمختلف با کار کردن با فشار نسبی، فشار مطلق، به عنوان یک فشارسنج دیفرانسیل عمل می کنند و مانیتورینگ فشار را به یک سطح جدید افزایش می دهند.